RODZINNE SPĘDZANIE CZASU

Byli pewni, że łowienie ryb, pływanie łodzią i inne formy aktywności zmniejszą napięcie między nimi i synem; noże nie całkowicie, ale z pewnością nie dojdzie do ostrzejszych konfliktów. Jednak od samego początku Todd był smutny, przygnębiony i niekomunikatywny. Nie chciał zapraszać żadnych przyjaciół ani nikogo odwiedzać. Rodzinne spędzanie czasu też mu nie odpowiadało. Łowił ryby albo oglądał telewizję, niewiele się do rodziców odzywając. Czasami wybuchaiiy małe awantury z ojcem, tak jakby Todd chciał upewnić wszystkich, że uważa go za wroga.Sześć tygodni po powrocie Todd upił się samotnie w domu, kiedy rodzice w yszli do przyjaciół. Następnie wziął rodzinny samochód i — mi­mo że nie potrafił jeszcze dobrze prowadzić — pojechał na przejażdżkę, którą zakończył wpakowaniem auta do rowu. Jemu samemu ani nikomu innemu nic się nie stało, ale rachunek za naprawę samochodu wyniósł
1000 dolarów. Pytany o przyczyny swojego postępowania, Todd potrafił jedynie odpowiedzieć, że się nudził i tak naprawdę sam nie wic, jak to się stało. Przyznał, że nie planował tego. Jednak w lodówce schował sobie jeszcze jedno piwo, na czas po powrocie, po ośmiu, które wypił tej „nudnej” nocy.

Witaj na moim serwisie o hobby! Zapraszam do zapoznania się z wszystkimi artykułami! Mam nadzieję, że strona przypadnie Ci do gustu!
Wszelkie prawa zastrzeżone (C)